Search
  • Writer's pictureUKS AS

Puchar Polski w indywidualnych skokach na trampolinie 7-8.03.2020

Updated: Oct 11, 2020

8 marca 2020r. w Poznaniu odbył się 1 Puchar Polski w indywidualnych skokach na trampolinie.Nasi zwodnicy ze zmiennym szczęściem startowali w tych zawodach. Udanie wystartowała Weronika Lesik zajmując 1 miejsce w klasie I kobiet, Alicja Ogrodnik wywalczyła 3 miejsce, Claudia Prautszch zajęła miejsce 4 a Maja Złoczewska była 7 -wszystkie w klasie Mistrzowskiej. Dobry start w kl I zanotował Kordian Krężelok, który po eliminacjach zajmował 2 miejsce , niestety w finale zabrakło szczęścia i ostatecznie zakończył zawody na 7 miejscu. Kacper Rempalski i Łukasz Popławski startujący w klasie Mistrzowskiej zajęli miejsca odpowiednio 7 i 9.

Udział naszych zawodników odbył się dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego woj. lubuskiego oraz Urzędu Miasta Zielona Góra. Dziękujemy!