top of page
Search
  • Writer's pictureUKS AS

Wyniki Mistrzostw Polski Juniorów i Ogólnopolskiego Turnieju w Akrobatyce.

W dniach 02-04.10 2020 w Łańcucie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Akrobatyce Sportowej. Zawodnicy naszego klubu udanie zaprezentowali się w tych zawodach i w rozgrywanym w tym samym terminie Ogólnopolskim Turnieju w Akrobatyce Sportowej w kategorii "Youth".


Udział naszych zawodników odbył się dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego woj. lubuskiego oraz Urzędu Miasta Zielona Góra. Dziękujemy!

Wyniki MPJ Łańcut


Dwójki mieszane: - 5 miejsce - Lena Loch, Szymon Ratajczak - 6 miejsce- Anna Machowicz, Kacper Martynów  Trójki kobiet: - 6 miejsce- Paulina Wasiel, Nicola Wawrzyniak, Julia Jurasek Wyniki Turnieju Trójki dziewcząt kat. 11-16: - 1 miejsce- Joanna Warias, Pola Gieburowska, Barbara Krasoń  - 4 miejsce - Blanka Strugała, Kornelia Czyżewska, Zuzanna Michalska Dwójki dziewcząt kat. Youth - 9 miejsce- Liwia Horbacz, Patrycja Dzięcioł115 views0 comments

留言


bottom of page